Sportovní hala

:
Druh organizace: Sport

Barákova, Pečky 28911

Tel.: 724 026 399, 720 043 604
E-mail: parkhala@pecky.cz
Kontaktní osoba: M.Šafařík a J.Najbrt

byla postavena v roce 2000 a její poloha je situována do městského parku, v těsném sousedství fotbalového stadionu.

Bez zajímavosti není jistě ani konstrukce haly a technologie její výstavby, vyvinutá původně pro vojenské účely, pro výstavbu vojenských objektů, skladů a hangárů. Konstrukce je tvořena samonosnými díly s trapézovým profilem, tvarovanými přímo na místě stavby z hladkých rolí hliníkového plechu, které jsou montovány na vyzděný základ. Povrchová úprava tvořící antikorozní ochranu je tvořena nástřikem speciálního plastu odolávajícímu povětrnostním vlivům.

Vytápění haly je řešeno plynovými zářiči umístěnými u stropu, povrch hrací plochy je vyroben z materiálu "Pulastic" určeného speciálně pro vnitřní  sportovní plochy. Ke standardnímu vybavení haly patří také kvalitní zázemí se šatnami, sprchami, i s možností občerstvení.

V průběhu celého roku nabízí PARKHALA široké možnosti využití , zejména pro basketbal, volejbal, tenis, florbal a malou kopanou a to nejenom místním sportovcům, ale všem zájemcům ze širokého okolí, kterým může sloužit k pořádání nejrůznějších turnajů i sportovních soustředění. Vhodné a cenově dostupné ubytování je možné zajistit v ubytovně hotelu "Karel IV", kde je možné zajistit i stravování, stejně jako v restauraci "U Marka", vzdálené od haly jen několik set metrů.

ikona souboruProvozní řád sportovní haly

Fotogalerie

Budova sportovní haly

Budova sportovní haly

 
Interiér sportovní haly

Interiér sportovní haly

 
Interiér sportovní haly

Interiér sportovní haly

 
Poloha sportovní haly

Poloha sportovní haly

 
 
Vytvořeno 25.5.2015 15:54:04 | přečteno 7879x | Jiří Třísko
load