Pečecká knihovna v novém

Obnova mobiliáře
Pečecká knihovna v novém
Během loňského roku Městská knihovna S.Čecha v Pečkách ve spolupráci s MAS Podlipansko požádala o dotaci z Programu rozvoje venkova.
Předmětem projektu byla výměna a pořízení nového mobiliáře do prostor knihovny, konkrétně výpůjčních pultů a nábytku s úložným prostorem s ohledem na zvýšení bezpečnosti personálu i zákazníků a v neposlední řadě také modernizace vzhledu a větší komfort pro poskytované služby.
Výše zmiňovaný nábytek byl používán více jak 25 let a výpůjční pulty tak nesplňovaly bezpečnostní kritéria ani pro zákazníky, ani pro knihovnice. Nábytek užívaný jako úložný prostor byl již nefunkční – vypadávající police, zásuvky nevyhovující požadavkům na zabezpečení, a stoly nevyhovující podmínkám nosnosti a bezpečnosti pro elektronická zařízení…
Během několika minulých týdnů proběhlo v knihovně vyklizení a likvidace starého nefunkčního nábytku a instalace nábytku nového. Nábytek byl vyroben s ohledem na atypické prostory a ergonomičnost, čímž se zmenšilo riziko úrazu a zvýšila komfortní zóna všech zúčastněných.
A že toho bylo zapotřebí jako soli jsme se shodli i s našimi čtenáři a zákazníky. Posuďte sami.
Vaše knihovna

skříně, obrázek se otevře v novém okně pulty, obrázek se otevře v novém okně koše, obrázek se otevře v novém okně Obnova mobiliáře, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 26.10.2021 9:53:18 | přečteno 294x | vladislava.kratochvilova
load