Domácí hospic Srdcem, z.ú. v Kolíně - samostatná všeobecná sestra

Domácí hospic Srdcem, z.ú. v Kolíně poskytuje hospicovou péči v Kolínském regionu, jsme na blízku terminálně nemocným občanům a jejich rodinám, pečujícím. Posláním organizace je, aby každý člověk měl možnost tuto péči využít, bez ohledu na věk, bydliště a sociální status.


Do našeho týmu HLEDÁME SAMOSTATNOU VŠEOBECNOU SESTRU, které dává smysl, aby lidé žili důstojně doma, i když jsou těžce nemocní, která se nebojí cestování autem a odpovědnosti a má ráda osobní svobodu v práci, která se i po těžkém dni s námi zasměje a bude vědět, že její práce má smysl a hlubší přesah.

Dle dohody nabízíme hlavní pracovní poměr, nebo částečný úvazek, DPP, DPČ, s podporou dalšího vzdělávání. Práce vhodná pro maminky na mateřské – možnost skloubení pracovní doby s péčí o děti.  Nabízíme i spolupráci lékařům se zájmem o paliativní medicínu. Zavolejte nám, nebo napište a zjistíme, jestli jsme naladěni na stejnou vlnu.

Do našeho týmu uvítáme LÉKAŘE/LÉKAŘKU, na částečný úvazek, kteří by chtěli část svého profesionálního života věnovat péči o lidi na konci jejich cesty.

Zveme Vás k osobnímu setkání, nebo pro získání bližších informací v rámci akce Dnů pro seniory v Městském společenské domě v Kolíně, dne 4. října od 10 do 13 hodin.

Kontakt: 775 031 332, info@hospic-kolin.cz, www.hospic-kolin.cz

Ing. Denaé Rufer

Ředitelka


Vytvořeno 1.10.2021 9:43:39 | přečteno 129x | tana
load