Vítání občánků

Vítání občánků

24. června 2021 se po dlouhé době, roce a půl, uskutečnilo „Vítání občánků“. Covidová situace nám bohužel neumožnila přivítat naše malé občánky z Peček a Velkých Chvalovic narozené v roce 2020 a 2021 dříve.
Vítání se uskutečnilo netradičně. Milé zázemí nám poskytla zahrada evangelického kostela, kde se sešlo 28 nových občánků a společně s nimi rodiče, sourozenci, prarodiče, příbuzní.  Paní starostka jim svými krásnými slovy popřála do života jen to nejlepší.


I přesto, že jsme museli zpočátku improvizovat, počasí nám nakonec přálo. Máme upřímnou radost, že jsme mohli setkání uskutečnit, obdarovat děti roztomilou sadou nádobí s krtečkem a rodiče fotografiemi se vzpomínkou na tento den. Obzvláště nás těší pokračování v tradici zápisu rodičů do „Knihy zápisů o uvítání do života“.  Všem přítomným rodičům velice děkujeme.  Pro nás bylo setkání velmi příjemné a milé.

Rodiče, kteří se nemohli se svými dětmi dostavit a chtěli by své miminko přivítat mezi občánky našeho města se mohou přihlásit osobně na matrice, telefonicky na čísle: 321 786 019 nebo mailem na zuzana.vaneckova@pecky.cz.


Vítání občánků 2021

Vítání občánků

Vítání občánků

 
Vítání občánků

Vítání občánků

 
 
Vytvořeno 29.6.2021 14:18:26 | přečteno 658x | tana
load