Středočeská veřejná doprava se připravuje na vlnu Omikronu

viry

Vážení občané, informujeme Vás o opatřeních v dopravě s ohledem na šíření nové varianty zvané Omikron.


Dá se očekávat, že již v průběhu tohoto týdne nastanou situace, kdy některé spoje budou hlásit výpadky na jednotlivých linkách v důsledku onemocnění nebo povinných karantén řidičů autobusů či strojvůdců vlaků. Absolutní prioritou zůstávají školní spoje a spoje v dopravních špičkách do a ze zaměstnání.

Od 12. ledna bude každý den po 19 hodině zveřejněna aktuální situace ve veřejné dopravě na stránkách www.pid.cz a na facebooku, instagramu a twitteru. Nelze vyloučit, že i přes veškerou snahu nastavit provoz veřejné hromadné dopravy a o situaci aktuálně informovat, nedojde v jednotlivých případech k neočekávanému výpadku spojů.

Navíc od 17. 1. 2022 bude dočasně omezen provoz s prioritou zachovat školní spoje, tedy prázdninový provoz bez omezení školních spojů. Více se dozvíte v přiložené tiskové zprávě. Všechna uvedená opatření platí do odvolání.

IDSK děkuje svým cestujícím za trpělivost a pochopení.

Aktuální informace o hromadné veřejné dopravě sledujte na www.pid.cz, případně kontaktujte dispečery Pražské integrované dopravy na tel. +420 234 704 560.

ikona souboruTZ - Středočeská veřejná doprava se připravuje na vlnu Omikronu.pdf


Vytvořeno 10.1.2022 14:37:16 | přečteno 455x | tana
load